Karel Tampier - logo
V rodinných
archivech
se najdou
ledajaké
zajímavosti!
Obsah:
Co bylo předtím
Dětství (1946-1964)
Studia (1964-1970)
Kapely (1970-1993)
Tápání (1994-2000)
Manažel (2000-2015)
Manažer (2016-????)
YouTube
Znamení Raka
MANAŽER
To je vyčítavý pohled Věry Kláskové při nahrávání projektu Wide, Wide Waters ve studiu Audio Factory. Zase jsem nebyl střízlivý.
Po mimořádně střízlivé úvaze jsem raději strávil léto osobitým způsobem zde. Krásný zámek, Schwarzenbergové tam kdysi pobývali v letních měsících rádi. Já jsem tam moc rád nebyl, ale díky týmu, kterému tam velel tento pán, jsem se během tří měsíců dostal do použitelného stavu. Všem závislákům velmi doporučuji! Kolem zámku se rozprostírá krásný park s drobnými stavbami. V něm jsem se naučil znovu chodit, v srpnu už jsem hůlku - do té doby nezbytnou - používal jenom jako lázeňský švihák (jak pravil jeden z terapeutů).
V září jsem se vrátil do České Lípy. Nebyl jsem už sice Věřiným MANAŽELEM, ale opět jsem se ujal role MANAŽERA. Starý kostelík v Jáchymově mne viděl opět v roli asistenta, pomocníka a fotografa. Během dalšího roku jsem si nechal vyměnit čočky v očích, neboť skrze šedý zákal se vidí blbě. Oční oddělení Klaudiánovy nemocnice v Mladé Boleslavi také doporučují!. Dával jsem se postupně dohromady. S Věrou jsme se zajeli podívat na jazzový koncert do kavárny Píchlá nota v Doksech. Setkaly se tam po delším čase spolužačky z konzervatoře. Elena Sonenshine je jméno té dámy vpravo. Úžasný večer!
Vrátil jsem se do života. V Žandově jsme místním fanouškům pomohli s organizací Irského dne. Maskován za leprikóna jsem bavil rodiny s dětmi, u baru jsem si dával kolu a bylo veselo. Věra už na mě zase kouká jako v dobách minulých. Jsem opět zodpovědný a pilný. Dokonce mi před okny opět zaparkovalo auto s televizním štábem. Točili doma u Věry, u mně, na hradě Lipý a v Pizzerii Genovese, výsledek můžete spatřit ZDE. V září se konala mnou vymyšlená akce NASHLEDANOU, LÉTO!, kde jsme se v míru potkali i s rudými bratry. Kromě srandy ovšem sbírám i mnohé hudební zážitky. Festival Lípa musica jich každoročně přináší přehršle. Nejúžasnější v poslední době byl koncert Magdaleny Kožené v jabloneckém divadle. Doufám, že mě ještě další hudební požitky čekají. V posledních měsících se nějak moc kácí v našem lese.
Dopsáno zatím sem v den mého svátku, na sv. Karla Boromejského 4. listopadu 2018.
Karel Tampier - podpis
2016 – ????

I on našel hodné lidi

Konec dobrý -
- všecko dobrý!
Uvidíme.
???
!!!
???

inicily